bakanbaskan
İHALELER
KISAYOLLAR
İSTEK ÖNERİ ŞİKAYET mhrs randevu Alo Bimer SABİM alo 113 trsm Evde Sağlık Hizmeti sbn Karaman EczaneKAMU HASTANELER BİRLİĞİ GENEL SEKRETERİ UZMAN DR. NURİYE ULU
ÖZ GEÇMİŞ

    1976 yılında Niğde’ de doğdu. İlk- Orta ve Lise eğitimini memleketi olan Konya’da tamamladı. 1999 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu ve Kırıkkale iline pratisyen hekim olarak atandı. 2003 yılında Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine başladı ve 2008 yılında eğitimini tamamlayarak Ağrı İl Sağlık Müdürlüğü’ne Halk Sağlığı Uzmanı olarak atandı. İki yıl süreyle Ağrı İl Sağlık Müdür Yardımcılığı görevini yürüttükten sonra Karaman iline gelen Uzm. Dr. Nuriye ULU, 1,5 YIL İl Sağlık Müdür Yardımcılığı yaptıktan sonra, 15/ 12/ 2011 tarihi itibariyle Karaman İl Sağlık Müdürü olarak atanmıştır. 1 yıl boyunca İl Sağlık Müdürlüğü yapan Uzm. Dr. Nuriye ULU, 01/ 11/ 2012 tarihinde ise Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri olarak göreve başlamıştır.

    Uzm. Dr. Nuriye ULU, evli ve 1 kız,1 erkek annesi olup, 25 Ulusal ve Uluslar arası kongrelerde bildirisi, 10 yurtiçi ve yurtdışı yayını bulunmaktadır.